از روزبه تا سلمان محمدی!

صلی الله علیک یا اباعبدالله الحسین(ع)

هر کسی خربزه میخوره پای لرزش هم باید بشینه!!!
نویسنده : غریب آشنا - ساعت ٧:٤۸ ‎ب.ظ روز شنبه ٢۳ مهر ۱۳٩٠
 

آنچه که معلوم و مسلم است چه دختر و چه پسر ، چه زن و چه مرد از نظر شریعت می تونند با ازدواج موقت به عقد هم دیگه دربیاند و از لذائذ روحی و جسمی هم به نحو حلال بهره ببرند اما همیشه عرف هم قسمتی از شریعت ما رو تشکیل میداده و اسلام برای اون هم (البته اگه منافاتی با اسلام نداشته باشه) ارزش قائل بوده!!!

و کسانی هم که نمی تونند جلو خودشون رو بگیرند برای جلوگیری از افعال حرامی چون خودارضائی ، زنا و... اسلام ازدواج موقت رو به آنها پیشنهاد داده چرا که دونفر براحتی میتونند در کنار هم باشند و...

 طبق اون حدیث نبوی:

"دو نفری که ازدواج موقت می نمایند هنگامی که با هم صحبت می کنند ، کلام آنها تسبیح خداوند است و هنگامی که دست همدیگر را گرفتند ، گناهانشان از میان انگشتانشان فرو می ریزد . هنگامی که یکی از آنان دیگری را می بوسد ، خداوند برای هر بوسه ، ثواب یک حج و عمره را می دهد و هنگامی که از هم جدا می شوند خداوند برای هردوی آنان به هر لذت و شهوتی که برده اند ، حسنه ای به بزرگی کوههای بسیار بلند در نامه عملشان می نویسد و هنگامی که بلند شده و غسل کردند ، خداوند گناهان آنها را می بخشد و آبی بر مویی از موهایشان مرور نمی کند ، مگر اینکه خداوند برای هر یک از آنها ده ثواب نوشته و ده گناه محو کرده و ده درجه بالا می برد . پس پیامبر (ص) فرمودند : و برای هرکسی که پیوند بین آنها را ایجاد کرده باشد ، همین ثواب ها خواهد بود . و در ادامه فرمودند یک درهم ( خرج برای ) متعه ، از هزار درهمی که در راه خدا خرج شود برتر است ، به خدا سوگند که متعه برتر است و آن چیزی است که قرآن درباره آن سخن گفته و سنت بر آن جاری شده است"

بله اینم یه تاییدیه کامل برا این موضوع!!!

اما!!!

اما چون امروز عرف ما این موضوع رو حسابی خرابش کرده...!!!  ناراحت

پس بنابراین" هر کسی خربزه می خوره باید پای لرزش هم بشینه"!

چرا که اگر در دوران قبل از ازدواج به این کار مبادرت کنند با وجودی که مرتکب فعل حرام نشده اند اما آینده جالبی رو نمیشه برای این افراد ترسیم کرد چراکه هنگام ازدواج دائم دو راه در پیش رو دارند یا اینکه گذشته خودشون رو به همسرشون میگند و خودشون رو به ظاهر راحت میکنند و ممکنه که بعدها مدام مورد سوء ظن واقع بشند و راه دوم اینه که همه چیز رو از همسرشون پنهان کنند و مدام بلرزند و بترسند!!!

چرا که زنان  و مردان ما دوست ندارند همسرانشان با کسانی غیر از خوشان رابطه داشته و یا داشته باشند!

البته کسانی هم هستند که دوست دارند از گذشته همسرانشان مطلع باشند و همسرشان چیزی را از آنها پنهان نکرده باشد و حتی اگر... بعد براحتی چشم بر گذشته زنان و شوهرانشان می بندند و با یک لبخند زندگی جدید را شروع می کنند!!!