از روزبه تا سلمان محمدی!

صلی الله علیک یا اباعبدالله الحسین(ع)

دعوت همگانی برای ثبت جهانی بقیع در یونسکو
نویسنده : غریب آشنا - ساعت ۸:٤٦ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۳٠ مهر ۱۳٩۱
 

ثبت جهانی بهشت بقیع

در اقدامی همگانی و از طریق شبکه های  اجتماعی از همه شیعیان دعوت می شود تا برای ثبت جهانی مراقد مطهر ائمه بقیع در یونسکو مشارکت کنند.

با این اقدام مراقد مطهرچهار امام معصوم علیهم السلام که تحت سلطه وهابیت قرار دارد طبق قانون سازمان یونسکو مورد حمایت این سازمان جهانی قرار گیرد.

لذا همه علاقه مندان به ثبت جهانی بهشت بقیع می توانند به سایت دار الهدی   مراجعه نموده و در این طرح مشارکت نمایند.

برای امضاء درخواست ثبت بقیع در سازمان جهانی یونسکو میتوانید پس از رفتن به آدرس فوق فرم سمت راست تصویر را پر کنید . برای پرکردن فرم به آدرس ایمیل و مشخصات فردی (اسم ، فامیل ، شهر ، خیابان ،‌کشور) نیاز دارید . در قسمت آخر هم میتوانید هر چه دلتان میخواهد بنویسید.

برای مشاهده ترجمه متن انگلیسی و آموزش تصویری ثبت امضاء به ادامه مطلب بروید.


پس از رفتن به لینک ثبت امضاء در قسمتی از صفحه یک فرم تقریبا به شکل زیر نمایش داده میشود که با کلیک بر روی فیلدها میتوانید درون آنها را پر کنید

ثبت جهانی بهشت بقیع

پس از پر کردن فیلدها با اطلاعات خواسته شده روی دکمه سبز رنگ SING کلیک کنید . در صورتی که امضاء پذیرفته شده باشد پس از چند لحظه این پیغام نمایش داده میشود:

ثبت جهانی بهشت بقیعاگر یک بار از یک کامپیوتر مبادرت به امضاء درخواست نمایید تا مدتی نمیتوانید از همان کامپیوتر برای امضاء دیگری استفاده کنید. اگر مدتی صبر کرده و دوباره به سراغ سایت بروید امکان امضاء مجددا فعال خواهد شد.

---------------------------------------------

به امید آزادسازی حرمین مطهر از چنگال شوم وهابیت!