اسرار جدید آب زمزم

آب زمزم یک آب معمولی نیست . گفتنی است دکتر « ایموتو » بنیانگذار نظریه تبلور ذرات آب است .وی می افزاید زمانی که    بسم الله الرحمن الرحیم    گفته می شود، تغییرات عجیبی در بلورهای آب رخ داده و آنها بسیار زیباتر می شوند، چاه زمزم در نزدیکی مقام ابراهیم و در هیجده متری کعبه،  در زیرزمین واقع استو آب آن توسط پمپ از طریق لوله کشی به زائرین می‌رسد.
چاه زمزم از دیگر آثار مسجد الحرام است که با نامهای چاه اسماعیل، حفیرة عبدالمطلب، شفاء سُقم،عافیه، مَیمونه، طُعم، بَرکة، بَرّة ، شناخته می‌شود. این چاه در قسمت شرقی مسجدالحرام قرار دارد و همانند دیگر مشاهد حج، از آثار ابراهیم، اسماعیل و هاجر است.
وجود این چاه و اهمیت آن برای مردم مکه سبب شده بود تا در قریش منصب «سقایت» به وجود آید. این منصب در اوان ظهور اسلام، در دست عباس عموی محمد بود.

 در روایات اهل بیت، نوشیدن از آب زمزم سفارش شده و همه مسلمانانبه متبرک بودن آن باور دارند.

نقل از وبلاگ زیبای: گلبرگ های باغچه من

/ 9 نظر / 23 بازدید
پرستو

سلام خواهش میکنم ...شما هم با افتخار لینک شدید ..الته این وب دوم منه [گل]

علیرضا

[لبخند][گل][گل][گل]

کله پوک

سلام.مطلب جالبی بود ممنون از اطلاعاتت[گل]

زهرا.گ

سلام ممنون که سر می زنید جالب وعالی بود موفق باشید التماس دعا

فشتالي

سلام مطلب خوبي بود ولي بهتر كه اسلام رادراين نوع تحليل ها نبينيم زيرا اسلام رامحدود مي كنيم وازطرفي ممكن است كه فردا نظر همين دانشمندان برگردد وتاييد مازير سوال برود.متشكرم شما لينك شديد ازوبلاگ زيبايتان كه براي دين گام برمي داريد متشكرم اگر مطلبي داري كه دوست داشتي دروبلاگم بگذارم دريغ نكن

asra

سایت خوبیه به سایت منم سر بزن