باز هم...!!!

چندین سال پیش علی دشتی کتابی نوشت تحت عنوان 23 سال که تو این کتاب تا تونسته بود از اسلام و پیامبر رحمت و عطوفت و مهربانی چهره ای منفور و خشن به تصویر کشیده بود و اعتقادات و عقاید مردم مسلمان رو به سخره گرفته بود!!!

در این کتاب اقای نویسنده ادعای تحقیق کرده بود و ادعا کرده بود که خودش تو تحقیقاتش به این نتایج رسیده!!!

چند نکته تو کتابهاش بود که لازم به ذکره!!!

1.اصلا برا صحبت هاش سندی ارائه نکرده بود!

2.اگه سند ارائه کرده بود سندش کتب ضاله و کتب اهل سنت بوده که قابل قبول شیعیان نیست!

3.یه جاهایی که از قرآن آدرس داده بود با ظرافت موزیانه ای کلمات رو تو ترجمه جابه جا کرده بود و یا جملات رو به طور ناقص استفاده کرده بود به طوری که معنای عبارت رو برگردان کرده بود!

4.تو اسنادش از ایاتی استفاده کرده بود که معانی آنها برای مستمع ناآگاه، مبهم بود که تنها با رجوع به تفاسیر رفع ابهام می شد!

و...

پس از چاپ و تکثیر کتاب عقاید جوانان و مردم ناآگاه متزلزل شد! عده ای که با روحانیون در ارتباط بودند برای عبارت های کتاب توضیح خواستند که شبهات برایشان رفع شد!!!

اما عده ای نه پرسیدند و نه تحقیق کردند که متاسفانه روز به روز بر شکشان افزوده میشد!

چند تن از بزرگان ما کتابهایی بر رد کتاب مذکور نوشتند به طوری که با تکثیر و پخش کتاب مردم پی به نیت شوم نویسنده بردند و کتاب مذکور و نویسنده از شرم مدتی در خفا بودند که امروز دوباره می خواهند از غفلت ما استفاده کنند و دقیقا همان مطالب را دوباره بدست و به نام افراد دیگه دوباره بین مردم منتشر کنند که این آقای مجید فخرلو هم یا از عوامل آنهاست یا به طور ناخودآگاه تحت تاثیر کتاب فوق قرار گرفته است!

قصد داشتم کتبی که بر رد این کتاب نوشته شده رو تایپ کنم و تکثیرش کنم که خوشبختانه گیرم نیومدنیشخند اما با سرچ تو اینترنت یه کتاب دیگه بر رد این کتاب دیدم که اونم به نوبه خودش جالب بود لبخند

دانلود کتاب خیانت در گزارش تاریخ(نقد و بررسی کتاب 23 سال)

/ 68 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
وانا

نظرهای قبلی رفته صفحات دیگه من نمیتونم نظر اولی رو که سوال پرسیدم رو ببینم لطفاً یا بهم خصوصی بده یا همین جا دوباره بگو!

وانا

گفتم که غریب جان نمیدونم به چه علت من اصلاً نمیتونم نظرات پیشین رو ببینم یعنی برام باز نمیکنه! حالا مشکل از سرعته یا سیستم نمیدونم!

کریستال

منو مسخره نکن وانا!![عصبانی] وقتی این عدد رو واسه همچین چیزی برداشتن نیاز نیست به قولت امواج منفی بدیم چون خودش منفیه!! درضمن این من نیستم که نیاز به عینک داره خانوم!!چون این تویی که همش عینکتو میذاری کنار تا خاک بخوره!![قهر]

کریستال

با عرض پوزش از غریب که اینجارو چت روم کردم ولی این مسئله مهمیه که زندگی جوونای امروز باهاش درگیره!!منظورم شیطان پرستیه!!

وانا

خطاب به کریستال: [قهقهه]

کریستال

الان وانا دقیقا داره به چی میخنده؟!!

وانا

وای غریب کشتی منو آدرس دو تا کتاب میخای بدی ها! خوب همین پایین بنویس دیگه![قهر][شکست] و بازم خطاب به کریستال: [نیشخند][زبان][قهقهه]

کریستال

بترکی وانا از بس خندیدی!! مثل آدمیزاد بگو چته!!و کاری نکن دفه بعد فحش بدما!!میدونی من تا یه جایی تحملت میکنم!![قهر]

وانا

شما چقدر حسودین دلتون نمیاد یکی خوش باشه؟ غریب چرا اینقدر گیر میدی به زنا خوب یه کم از طرز پوشش مردا بنویس! خطاب به کریسنال چون میدونه من مرض دارم و میخوام ببینم چه فحشی میده: [نیشخند][قهقهه][گل] بابت کتاب ها مقسی

وانا

غریب منظورم از خوشی خندیدن من بود نه پست جنابعالی! حالا زودی به سوالمان بجواب: چرا اینقدر گیر میدی به زنا خوب یه کم از طرز پوشش مردا بنویس!