سرگذشت نامعلوم شاعره بحرینی

وی در ادامه افزود: علت بازداشت این دختر جوان شیعه، خواندن شعر علیه رژیم آل سعود در میدان "اللولوء" پیش از تخریب آن بوده اما نیروهای امنیتی رژیم بحرین با چند روز تأخیر به سراغ این دختر جوان رفته و وی را بازداشت کردند.

خبرنگار ما در ادامه افزود: اخبار موثقی از درون کاخ پادشاه بحرین به دست ما رسیده که حاکی از آن است که دو روز پیش "آیات القرمزی" را نزد "عیسی بن حمد آل خلیفه" برده تا او را در مقابل دیدگان وی مورد شکنجه و تحقیر قرار دهند.


وی در ادامه افزود: این جریان در حاکی فاش شد که طی چند روز گذشته خانواده این دختر جوان هیچ خبری از وی نداشتند لذا چندین بار به فرماندهی پلیس مراجعه کرده و ناپدید شدن دختر خود را اطلاع دادند اما پلیس بحرین اعلام کرد که هیچ کاری از دستش بر نمی آید.

گفتنی است روز گذشته در تماس تلفنی یک فرد ناشناس، خانواده این دختر ۲۰ ساله اطلاع یافتند که وی در یکی از بیمارستان های بحرین بستری است. پس از مراجعه خانواده به بیمارستان متوجه شدند که به دلیل شکنجه بسیار زیاد، او در حال حاضر در کما به سر می برد و پزشکان پس از معاینه او متوجه شده بودند که مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است.

شایان ذکر است وی در دانشکده تربیت معلم تحصیل می کند و با لهجه محلی بحرینی شعر می سراید و از شهرت قابل توجهی در کشور برخوردار است. وی در چند ماه اخیر فعالیت گسترده ای در میدان "اللولوء" داشته و پیش از ربوده شدن توسط نیروهای امنیتی، چندین بار تهدید شده بود.

قابل ذکر است پدر وی نیز از شعرای نسبتا سرشناس بحرین به شمار می رود و در دهه های ۹۰ قرن گذشته میلادی به دلیل اشعاری که علیه رژیم "آل خلیفه" سروده بود، چندین بار بازداشت و مورد شکنجه قرار گرفت.

کاربران محترم می توانند با مراجعه آدرس اینترنتی http://www.youtube.com/watch?v=K۸-qOerX۳xI کیلیپ شعرخوانی خانم "آیات القرمزی" در میدان "اللولوء" منامه را مشاهده کنند.

برگرفته از سایت : http://www.jahannews.com

اللهم عجل لولیک الفرج

/ 3 نظر / 9 بازدید
عسل

اللهم عجل لولیک الفرج [گل]

عطر ظهور

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر[گل]

زهرا

چیزی نمیتونم بگم،فقط متاسفم برای اونایی که فکر میکنن با این کارشون طرفشون و ساکت کردن اما یه دنیا فریاد کشید در برابر کار قبیح اونا