مظلوم

کم کم سیاهی علمت دیده می شود

آثار خیمه های غمت دیده می شود

افتاده سینه ام به تپش های انتظار

از روی تلّ دل

حرمت دیده می شود!

/ 50 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نسل سومی

پاسختون رو هم در مورد تعریف از ازدواج سنتی و خویشتن داری در کامنت خودتان در وبلاگم داده ام

باشو

من 10بارمراجعه کردم پاسخی ندیدم بعدش سوال اینجامطرح شده درستش اینه همینجاپاسخ نوشته شود گرچه من پاسخی برنظرم ندیدم.

باشو

شما خویشتنداری روتشریح بفرماییدباتوجه به اینکه جنابعالی متاهلید بگید ارتباط درکنترل خانواده وشناخت طرفین چه لزومی به ادامهی بی ثمردارد؟ حالاکه خانواده درجریان هست وتحقیق انجام گرفت صلاحیت طرفین محرزهم هست شماچه اصراری به ادامه ارتباطبدون عقدرسمی دارید؟خب همه چیزمهیای ازدواج هست.م گراینکه دوستی های خیابانی رامیخواهیدبانام خانواده سرپوش دارکنید.لطفا خویشتنداری یادتان نرود توضیح؟؟؟؟؟

نسل سومی

سلام خانم باشو من تنها دوبار نظر شما در وبم را دیده ام و نه بیشتر ÷اسخ شما را در بخش نظرات درج نمودم در این وب نمی ایم زیرا اقای اشنا هروقت می اید نظرش عوض میشود!یا ازین طرف بام میفتد یا این طرف بام تعادل فکری ندارد: گلچین نظراتشان راببینید ((اگر جوان چه دختر چه پسر در ابتدای جوانی و ابتدای شکوفا شدن غرایض بتوانند با مشارکت خانواده ها و کمک و مدیریت آنها همسر خود را پیدا کنند و با او در ارتباط باشنددیگر در جامعه شاهد خیلی از مسائل نخواهیم بود! ولی متاسفانه خود خانواده ها بعضا مانع بزرگی برای ازدواج و ارتباط سالم می شوند و این خود منجر به برقراری ارتباط های پنهانی و... می شود در در بعضی احادیث دیده بودم که پدر و مادر را شریک در اعمال... فرزندان دانسته اند!)) ((کر کنم شما کمی یعنی بیش از یکمی تعصب نسبت به ازدواج سنتی به خرج دادین! ازدواج سنتی که شما مطرح کردین همون ازدواج اجباری بود که به نظر من 99 درصد این ازدواج ها به طلاق می انجامه یا یک عمر زندگی با نفرت!))

نسل سومی

((ین درخت (ازدواج سنتی)ریشه در اعتقادات و شریعت ما داره آقا!!!! شما تنها قصد دارین(خواسته یا ناخواسته) با مغالطه و تحریک احساسات شریعت زیر سوال ببرین!!! میدونید حد نهایت افکار شما چیه؟!! ببخشید این حرف رو میزنم: دوست دارین قبل ازدواج یه دست برن همه جوره همدیگه رو امتحان کنند و بعد هم آقا پسر به خاطر تنوع طلبی بگه نه خوشمزه نبود بذار برم یکی دیگه رو امتحان کنم! شریعت ما جلو همچین تنوع طلبی و همسرانی ها رو می خواد بگیره!)) ((قصدتون خورد کردن شریعت و سنتها و ارزش هاست! چه تعداد از این ازدواج های موفق رو می خواین نشونتون بدم؟؟؟ من وقتی مادربزرگم فوت کرد پدربزرگم شش ماه به خاطر فراقش تو بستر بیماری بود!!! تا دم مرگ هم پیش رفت اونوقت چطور جنابعالی منکر این میشین؟!!!))

نسل سومی

((چرا در سالهایی که پایبندی مردم به آموزه های دینی بیشتر بوده این آمار به حداقل میرسه و امروز با رشد افکار همانند جنابعالی مبنی بر آزادسازی روابط بین دختر و پسر این آمار به حداکثر میرسه؟!!! چرا آمار غلط دارین ترویج می کنین؟!)) ((ما با تحقیقاتی که خود بنده داشتم و از نزدیک شاهدش بودم 99 درصد این آمار مربوط به خانواده هایی بوده که شریعت رو عملا فراموش کرده اند!!!)) ((خودتون قضاوت کنید آیا نباید عامل این جنایت قصاص بشه؟؟؟ یا باید دست نوازش و مهر و محبت بر سر عامل این جنایت بکشیم؟؟ کدوم طرف هستین؟؟؟ این طرف یا اون طرف؟؟؟ حامی جنایت کار یا حامی صاحبان این عکس؟؟؟؟))!![تعجب]

باشو

ببخشید ایشون اقای نسل سومی دیگه نمیان ماکرکره رو بخاطرشون پایین نکشیدیم موندیم تشریف بیارندقانعمون کنه

باشو

عشق باشد نیزه ای در حنجری یا میان گود ،شمر و خنجری التماس دعا

تهمینه

سلام انگار خیلی عقب افتاده بودم از پستاتون خوندمشون متاثر شدم

تهمینه

یه کپی کوچولو هم کردم با شرمندگی [گل]